Produkty

Naši křupaví červíci vás osloví ve čtyřech skvělých příchutích!


Sůl

Křupaví červíci mají neuvěřitelně podmanivou chuť sami o sobě – a špetka soli v této variantě ji dokonale podtrhne a zvýrazní! Solené křupavé červíky tak lze doporučit úplně všem. Možná je to také varianta, u které s ochutnáváním červíků začít – nejlépe tak oceníte jejich jedinečnost.

Česnek

Česnek je nejen v našich končinách obrovsky populární chutí – a pokud ji zkombinujete s křupavými červíky, dostane se vám nečekaného chuťového zážitku. Česnekoví křupaví červíci jsou příjemnou kombinací exotiky a povědomé chuti. S touto variantou se nemůžete zmýlit 🙂

Chilli

Lehce pikantní varianta červíků je ideální pro milovníky chilli. Nemusíte se však bát – nejedná se o žádnou extrémní záležitost. S chilli jsme opatrní a červíky dochucujeme jemně tak, aby nebyla upozaděna jejich přirozená příjemná chuť.

Kari

Kari a červíci – to je prostě dokonalá kombinace. Není náhodou, že pravě toto koření převládá v kulturách, kde jsou červíci a hmyz obecně považování za samozřejmost na každém stole. Kari je příjemně aromatické, zvýrazní chuť červíků a v mysli vás přenese na indické tržiště.